Kocury

Kocury

Aktualnie mieszkają z nami trzy kocury. Dwa z nich (rudy i kremowy) są bikolorami, a jeden to czarny solid. Ignebaener ma grupę krwi A, Ferrari i Ikuchi – B, wszystkie są starannie przebadane w kierunku PKD i HCM.
Czasami, w drodze wyjątku, udostępniamy nasze kocury do krycia obcych kotek.
Od potencjalnych kandydatek wymagamy rejestracji w którymś z legalnych klubów felinologicznych, działającym pod patronatem międzynarodowej federacji (w Polsce najczęściej – PZF, IBSCC, któryś z klubów FPL, ewentualnie indywidualna rejestracja w TICA lub CFA) minimum tytułu Championa, gentestu w kierunku PKD i badania echokardiograficznego.
Najstarszy z kocurów, czarno-biały IC Elvis Bastet-a-tet, przyjechał do nas ze świetnej moskiewskiej hodowli bazującej na angielskich liniach i był doskonałym partnerem dla córek Lonetreka. Elvis skończył już karierę wystawową i szuka idealnego domu.
Kolejny, WCH Ignebaener Underleyhall*PL urodził się w naszej hodowli, jest wnukiem Lonetreka i powoli kończy karierę wystawową.
We wrześniu 2013 roku dołączył do naszego stadka jeszcze jeden kocurek – rewelacyjny rudo-biały WCH, TGC Ferrari EdelWeiss. Jego pojawienie się u nas jest owocem współpracy z ukraińską hodowlą EdelWeiss.
Ponieważ natura nie lubi próżni, na miejsce Lonetreka zostawiliśmy na współwłasność z hodowlą Sibrivia*PL kolejnego czekoladowo-białego kocura, tym razem arlekina – WCH Reset Underleyhall*PL. Reset jest synem Elvisa i Josameto.
W listopadzie 2016 roku Reset skończył swą krótką karierę hodowlaną i udał się na zasłużoną emeryturę. Za niego został młody, bardzo obiecujący kremowy bikolor z grupą krwi B – EC Ikuchi UnderleyHall*PL. Ikuchi jest wnukiem Ferrariego i prawnukiem Lonetreka – łączy w sobie wszystko co najlepsze z tych dwóch kocurów.